آدمی را...

راستش اصلا حس خوبی نیست...

خصوصی برای چون منی که همیشه خودش را مقصرتر میداند تا دیگری...

و خنده دار است: همیشه بابت این تقصیر عذر میخواهد...

شاید اصلا پای تقصیر هم در میان نباشد...

ولی دوست نداشتم که این اتفاق بیفتد...

حرفهای گذشته ام را مرور میکنم...

من، دغدغه های ذهنی خودم را مطرح میکردم...کار به کار کسی نداشتم...

چه فرار مسخره ای کردم از صحنه ! فقط خواستم که دیگر نباشم...

اه. لعنتی. کی یاد میگیرم با آدمها مثل آدم برخورد کنم ؟!!

شاید هم مشکل دقیقا همینجاست... همین که من مثل آدم برخورد میکنم، و آدمها "آدم" اند. با حساب "آدم" بودن، میشود همه چیز را توجیه کرد. میخواهد درست باشد یا اشتباه. خوبست، طیف بزرگی از رفتارها را شامل میشود...

خدا جان، ببخش اگر بنده ات را اذیت کردم... آدمم کن...

/ 6 نظر / 6 بازدید
کلاغ بنفش

یادم هس یکبار هم این روزها بود که به آن یکی بلاگت سر زدم. یک هاله ای توی ذهنم هس که همین روزها بود. چرا؟ خودم هم نمی دانم. به قولم وافادارم. سرسری فقط رد میشوم.

مریم آفرین

نمیدونم چراهیچ وقت بهم نگفتی که وبلاگت فعاله شاید چون نظرم برات مهم نبوده شایدم خودمسهل انگاری کردم. امروز تولینکهای ساناز یه اسم دیدم که خیلی برام آشنا بود توپروفایلت هم که اسم باحالی دیدم اما شک داشتم تو. باشی نوشته ها رو که خوندم بوی تو رو میدادن بوی یه دوستی قدیمی و خیلی قوی خصوصا از طرف من .خوشحالم اینجاروپیدا کردم

زهرا.م

خیلی درست نفهمیدم. ربط جمله ها و پاراگراف ها به همدیگه رو نفهیمدم. خودت خوبی؟

محسن

گاهی که سرکی به این باغ می‌زنم و پای درخت گلابی‌اش می‌نشینم و حرف‌هایش را به گوش می‌نشینم حتی یادم می‌رود که سلام کنم و یا خطی به یادگار بر پای درخت بنویسم که بگویم آمدم. شاید این رسم روزگار است! فراموشی را می‌گویم که بخصوص گاه در لحظاتی خاص که اتفاق می‌افتد احساس گناه رهایت نمی‌کند. خلاصه‌اش اینگه چه بیایم و چه خط خطی کنم یا نه، ..... من از یادت نمی‌کاهم.

مریم آفرین

عرفان خجالت بکش خسته شدم بسکه اومدم اینجا و خبر تازه ای نشده بود!!!!!!!!!!!!!به وبلاگ منم سربزن با زبون خوش:[شوخی]

محسن

سلام دوباره و در واقع سلام. آخه دفعه قبل صالا یادم رفته بود سلام کنم. ضمنا نمیدونستم که اون فیلم قر در کمر مهدی رو دیدین. اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد فکر کنم همین روزا یه سری با مهدی بیام اون طرفا!! شوخی نمی‌کنم، فقط دعا کن درست بشه.